سلام

سلام 

خیلی وقته چیزی ننوشتم 

امسال رو سعی کردم خیلی زیبا شروع کنم یه هفت سین خوشگل چیدم و یه ارایش خوب و کلی عکس.و سفر هم رفتیم کیش و حدود ۴ ملیون خرج کردم ک البته یک و پانصدش از خواهرم قرض گرفتم 

همون روزای اول عید سیل اق قلا اومد و یه دوست آق قلایی داشتم که همش تو استوری تصاویر اق قلا رو میزاشت و عروسی خودشم بخاطر سیل کنسل شد .و چقدر ناراحت شدم. چهارم رفتیم کیش که یکی دو روز بعدش تصاویر دردناک شیراز تو فضای مجازی پخش شد و خواهر بزرگم رفته بودن شیراز و اتفاقا دروازه قران بودن ولی چون جای پارکشون بد بود دو سه دقیقه قبل از حادثه جمع کردن رفتن و گفتن اون اتفاق بد رو با چشمای خودمون دیدیم و حتی دومادمون بغض می کرد راجبش حرف میزد گفت یه لحظه خواستم فیلم  بگیرم دلم نیومده (حالا بماند فرزانه چقدر بهم زنگ زد و منم اون روز رفته بودم پارک دلفین ها , چون خیلی عکس و فیلم گرفتیم,  باطری گوشیم تموم شده بود حتی باطری تهمینه هم تموم شد ,چون گوشی اون هم مایه گذاشتم دیگه به بنیامین پیام  داده بود و اونم  کلی بهش دلگرمی داده بودو گفته بود خیالت راحت از خوشی زیاد , ما رو فراموش کردن)و بعد هشتم برگشتیم و توده های بزرگ ابر رو بالای سر لرستان دیدیم طوری که.وحشت کردم این همه ابر بارون بشه چی به سرشون میاد و بعد که رسیدیم خونه هشدار سیل دادن برای کرمانشاه ,  خدایی استاندار کرمانشاه  تا جایی که تونست سیل رو کنترل کرد اما حقیقت این بود توده ای که اومد با توده های زیادی که تو لرستان بارور شده بودن برخورد و همش باهم رو سر مردم ریخت .

بجز چند روزی که کیش بودم روزی نبوده که گریه نکنم 

یکی از دوستام پلدختری هست و اصلا هیچ خبری ازش ندارم 

گوشیش خاموشه.

عید امسال خیلی تلخ شروع شد خیلی سنگین.

الهی بمیرم برای مردم ایران برای بدبختی هاشون که تمومی نداره 

شایدم چون خودمون بخاطر زله هر.چند وقت یه بار آواره کف خیابان شدیم بخاطر همین خیلی درکشون می کنیم.باز ما ۴ تکه وسیله داشتیم اینا هیچی ندارن 

و اینکه بنیامین کل شخصیتش عوض شد.

خب نمیدونم چرا اینجوریه 

هر چند مهربونه ولی سرد و سنگین بودنش رو در ورای رفتارش و حتی قربون صدقه هاش.تشخیص میدم .

میگه محل کارم دعوام شده، ولی حس می کنم چیزی فراتره 

و اینکه پرستاری قبول شده و میخواد م کنه با چند نفره و از کارش بزنه بیرون .و ادامه تحصیل بده 

التماس دعا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها